Barion Pixel

Túrmezei Erzsébet: Ha nem teszek semmit sem (vers)

Most nem sietek,
most nem rohanok,
most nem tervezek,
most nem akarok,
most nem teszek semmit sem,
csak engedem, hogy szeressen az Isten.

Most megnyugoszom,
most elpihenek
békén, szabadon,
mint gyenge gyerek,
és nem teszek semmit sem,
csak engedem, hogy szeressen az Isten.

S míg ölel a fény
és ölel a csend,
és árad belém,
és újjáteremt,
míg nem teszek semmit sem,
csak engedem, hogy szeressen az Isten,

új gyümölcs terem,
másoknak terem,
érik csendesen
erő, győzelem…
ha nem teszek semmit sem,
csak engedem, hogy szeressen az Isten.

Kapcsolódó cikkek

Lábam előtt mécses a te igéd – boldog és teljes élet

Lábam előtt mécses a te igéd, ösvényem világossága. Zsoltárok 119: 105 Úton a boldogsággal Az Örökkévaló szeretettel adott útmutatását, segítségét, vezetését, tanácsait minden nap megtapasztalhatjuk igéin keresztül. Ha ezen az úton járunk – minden nehézség ellenére is – , igazi boldogságot, teljes életet találunk. Lépésről lépésre Ő nem reflektorfénnyel világít, hanem kis gyertyával. Így nem […]

Átdöfött szívvel is lehet szeretni | De hogyan?

Jézus előre tudta, hogy barátai közül egyikük el fogja árulni, másikuk pedig meg fogja tagadni. Mégis nagyon fájt neki, mikor ezek valóban megtörténtek. Jézus az első szúrásokat a szívébe a barátaitól kapta. Júdásról lehetett tudni, hogy nem túl egyenes ember, még azt is gondolhatjuk, hogy ez aztán jellemző volt… Na de Péter? Mennyi csodát megélt […]

Hozzászólás a bejegyzéshez

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.